Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (5)

SPRZEDAM, KUPIĘ (55)

MOTORYZACJA (22)

OGLOSZENIA DROBNE (9)

TOWARZYSKIE (0)

FIRMY I USŁUGI (194)

PRACA (129)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 05.08.2017 w kategorii PRACA / praca za granicą

KIEROWNIK BUDOWY – Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

KIEROWNIK BUDOWY – Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM - ilustracja ogłoszenia nr 262533 kliknij aby powiększyć

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
• Nadzór nad procesem realizacji prac na budowie
• Nadzór nad wykonywaniem robót zgodnie z harmonogramem
• Nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami
• Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na rynku niemieckim
• Znajomość języka niemieckiego
• Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo
• Uprawnienia budowlane do nadzoru i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej
• Znajomość przepisów prawa budowlanego
Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Zakwaterowanie oraz przejazdy zapewnia pracodawca
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl