Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (2)

SPRZEDAM, KUPIĘ (57)

MOTORYZACJA (15)

OGLOSZENIA DROBNE (11)

TOWARZYSKIE (1)

FIRMY I USŁUGI (241)

PRACA (91)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 31.08.2017 w kategorii PRACA / praca za granicą

Kierownik zmiany_praca bezposrednio u niemieckiego pracodawcy

Kierownik zmiany_praca bezposrednio u niemieckiego pracodawcy - ilustracja ogłoszenia nr 262815 kliknij aby powiększyć

Do fabryki opakowan szklanych dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik zmiany
Miejsce pracy: okolice Würzburga

Opis stanowiska pracy:
• konserwacja, naprawa maszyn i instalacji elektrycznych
• kontrolowanie i testowanie systemów, monitorowanie ich funkcji i ustawień płomienia na odkształcenie szkła
• prowadzenie dokumentacji technicznej i zarządzanie pracownikami
• optymalizacja procesów operacyjnych i zmniejszanie czasów przestoju

Wymagania:
• wykształcenie -elektrotechnika, mechanika i podstawowe doświadczenie w przetwórstwie szkła
• znajomość czynności produkcyjnych, w szczególności zrozumienie procesów mechanicznych oraz wiedzy o termicznej deformacji szkła
• zręczność manualna oraz motywacja i zaangażowanie do pracy
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, trzynastą pensję, premię urlopową, premię roczną, dodatek zmianowy
• zatrudnienie w stabilnej firmie bezpośrednio u pracodawcy
• pełen pakiet socjalny (obowiązujący na terenie Niemiec)
• przyjazne środowisko pracy
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

lokalizacja: Görlitz, zachodnia Polska
e-mail: kontakt@hubatschconsulting.de
telefon: 797171473
strona WWW: http://www.hubatschconsulti...
Ogłoszenie przeczytano 930 razy. Data wygaśnięcia: 30.10.2017 (przedluż czas emisji)

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »