Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (5)

SPRZEDAM, KUPIĘ (55)

MOTORYZACJA (22)

OGLOSZENIA DROBNE (9)

TOWARZYSKIE (0)

FIRMY I USŁUGI (194)

PRACA (129)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 08.08.2017 w kategorii PRACA / inżynierowie, technicy

KIEROWNIK/MISTRZ ROBÓT ELEKTRYCZNYCH - Niemcy

KIEROWNIK/MISTRZ ROBÓT ELEKTRYCZNYCH - Niemcy - ilustracja ogłoszenia nr 262566 kliknij aby powiększyć

Firma specjalizująca się od 30 lat w zakresie montażu instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą poszukuje Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK/MISTRZ ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Hamburg

Zadania:
• kierowanie i nadzór nad prawidłową realizacją robót w zakresie instalacji elektrycznych.

Wymagania:
• doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
• uprawnienia SEP „E” do 1kV lub powyżej
• dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
• bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• długofalową współpracę
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
• zakwaterowanie oraz przejazd do miejsca pracy zapewnia Pracodawca
• możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518 215 122
e-mail: anna.rydzewska@pracownicybudowlani.pl