Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (5)

SPRZEDAM, KUPIĘ (55)

MOTORYZACJA (22)

OGLOSZENIA DROBNE (9)

TOWARZYSKIE (0)

FIRMY I USŁUGI (194)

PRACA (129)

Zamieszczono 11.08.2017 w kategorii PRACA / biuro, administracja

asystent/ka biura- j. niemiecki

asystent/ka biura- j. niemiecki - ilustracja ogłoszenia nr 262596 kliknij aby powiększyć

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Kożuchowie, szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• wystawianie faktur zagranicznych, krajowych specyfikacji wysyłkowych oraz listów przewozowych,
• wprowadzanie zamówień od Klienta,
• bieżące prace administracyjne.

Oczekiwania:
• wykształcenie min. średnie (o profilu ekonomiczny/ finansowym)
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
• bardzo dobra znajomość oprogramowania Office
• precyzyjność
• umiejętność rozwiązywania problemów
• systematyczność i terminowość

Oferta:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość nabycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: magdalena.gubska@randstad.pl lub kontakt pod numerem 667 955 993

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm"

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

lokalizacja: Kożuchów, woj. lubuskie
e-mail: magdalena.gubska@randstad.pl
telefon: 667955993
komunikator: ul. Hawelańska 4
Ogłoszenie przeczytano 292 razy. Data wygaśnięcia: 10.09.2017

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »