Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (2)

SPRZEDAM, KUPIĘ (57)

MOTORYZACJA (15)

OGLOSZENIA DROBNE (11)

TOWARZYSKIE (1)

FIRMY I USŁUGI (241)

PRACA (91)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 06.10.2017 w kategorii PRACA / praca dorywcza

Ankieter

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu badawczego, firma Openfield Sp. z o.o. poszukuje osób do przeprowadzenia ankiet w okresie 09.10. - 15.10.

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie ankiet w supermarkecie Kaufland w Żaganiu.
- Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów.

Wymagania:

- Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań,
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

Oferujemy:

- Pracę w postaci umowy zlecenia,
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi – dłuższa współpraca
- Szkolenie
- zwrot kosztów dojazdu

lokalizacja: Żagań , Żagań i Żary
e-mail: praca@openfield.pl
telefon: 698310243
Ogłoszenie przeczytano 456 razy. Data wygaśnięcia: 05.11.2017

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »