Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (1)

SPRZEDAM, KUPIĘ (46)

MOTORYZACJA (53)

OGLOSZENIA DROBNE (12)

TOWARZYSKIE (0)

FIRMY I USŁUGI (134)

PRACA (73)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 20.07.2018 w kategorii PRACA / praca - inne

OPERATOR WALCA/ROZŚCIEŁACZA/STOŁU - PRACA OD ZARAZ

OPERATOR WALCA/ROZŚCIEŁACZA/STOŁU - PRACA OD ZARAZ - ilustracja ogłoszenia nr 265928 kliknij aby powiększyć

Wiodący wykonawca w dziedzinie robót publicznych, rozwijający szeroka gamę produktów i technologii poświęconych realizacji inwestycji drogowych i zagospodarowaniu przestrzeni miejskich poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR ROZŚCIEŁACZA/OPERATOR WALCA/STOŁU
Miejsce pracy: Wielkopolska
Zadania:
Prace drogowe
Prace fizyczne związane z budową i remontami dróg
Wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowiskach
Uprawnienia
Dyspozycyjność
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie od 3100 – 3500 netto/mc za 168h + nadgodziny płatne 50%, 100%
Premie wypłacane co miesiąc
Zakwaterowanie i przejazdy zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
Narzędzia oraz odzież ochronną
Posiłek regeneracyjny
Wynagrodzenie płatne do 1 -go każdego miesiąca

Szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 531-917-004 o treści "kontakt" - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: paulina.domurad@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

lokalizacja: Żagań i Żary
e-mail: ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
telefon: 531917004
Ogłoszenie przeczytano 642 razy. Data wygaśnięcia: 19.08.2018 (przedluż czas emisji)

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »