Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (7)

SPRZEDAM, KUPIĘ (41)

MOTORYZACJA (27)

OGLOSZENIA DROBNE (13)

TOWARZYSKIE (2)

FIRMY I USŁUGI (250)

PRACA (69)


Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:


Zamieszczono 01.02.2018 w kategorii FIRMY I USŁUGI / inne usługi

Driving Experience – eventy motoryzacyjne na najwyższym poziomie

Driving Experience – eventy motoryzacyjne na najwyższym poziomie - ilustracja ogłoszenia nr 264346 kliknij aby powiększyć

Polecamy usługi polegające na profesjonalnej organizacji imprez i eventów motoryzacyjnych – Driving Experience to agencja eventowa specjalizująca się w tym zakresie. Wejdź na stronę firmy i dowiedz się, jakie są możliwości w zakresie organizacji imprez integracyjnych, eventów dla firm, imprez korporacyjnych i biznesowych. Oferta zawiera także incentive oraz codrive. Driving Experience, organizując imprezy samochodowe, wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. Eventy motoryzacyjne odbywać się mogą m.in. w takich miejscach, jak tor Stryków, Pomorskie, Pszczółki, Łódź, Ułęż, Kraków, Kielce. Dzięki Driving Experience możesz poczuć, czym jest codrive i incentive. Poszukujesz agencji eventowej, która zorganizuje dla Twojej firmy niezapomniany wyjazd integracyjny? Driving Experience współpracuje między innymi z Wojtkiem Chuchałą oraz Kajetanem Kajetanowiczem. To ogromna zaleta podczas organizacji imprez samochodowych. Planujesz imprezę na torze? Jeśli tak, to już teraz zapoznaj się z atrakcyjną ofertą na eventy motoryzacyjne. Powierz to zadanie agencji eventowej Driving Experience, a na pewno będziesz zadowolony!
Driving Experience
ul. Wł. Żeleńskiego 103
31-353 Kraków
tel. 12 417 39 53
kom. +48 664 128 812

lokalizacja: Kraków, cała Polska
telefon: 12 417 39 53
strona WWW: http://drivingexperience.pl...
Ogłoszenie przeczytano 1159 razy. Data wygaśnięcia: 02.04.2018 (przedluż czas emisji)
 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO! 

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »