Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (5)

SPRZEDAM, KUPIĘ (80)

MOTORYZACJA (24)

OGLOSZENIA DROBNE (7)

TOWARZYSKIE (9)

FIRMY I USŁUGI (139)

PRACA (55)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 05.07.2018 w kategorii PRACA / praca - inne

Murarz / Cieśla szalunkowy / Zbrojarz –Mile widziane osoby ze wschodu

Murarz / Cieśla szalunkowy / Zbrojarz –Mile widziane osoby ze wschodu - ilustracja ogłoszenia nr 265817 kliknij aby powiększyć

Polska firma z siedzibą w mieście Zawiercie, działająca w branży budowlanej od ponad 20 lat na terenie Polski
PILNIE ZATRUDNI
Murarza/ Zbrojarza/Cieśla szalunkowego

Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Zadania:
• Praca na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych
Oferujemy:
• Wynagrodzenie 2500-3500 złotych netto miesięcznie, 9 h dziennie
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowy zlecenia
• Narzędzia oraz odzież ochronna zapewnione przez pracodawcę
• Bezpłatne zakwaterowanie
Co wymagamy:
• Doświadczenie na budowie
• Chęci do pracy, odpowiedzialność.
• Aktualną wizę pracownicą D

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!! VIBER +48 518-200-962
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

lokalizacja: Katowice, cała Polska
e-mail: sylwia.szok@pracownicybudowlani.pl
telefon: 518200962
Ogłoszenie przeczytano 478 razy. Data wygaśnięcia: 04.08.2018

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »