Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (4)

SPRZEDAM, KUPIĘ (49)

MOTORYZACJA (62)

OGLOSZENIA DROBNE (10)

TOWARZYSKIE (1)

FIRMY I USŁUGI (146)

PRACA (61)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 20.09.2018 w kategorii PRACA / praca - inne

Pracownik produkcji – możliwość wyjazdu w parze Holandia

Pracownik produkcji – możliwość wyjazdu w parze Holandia - ilustracja ogłoszenia nr 266511 kliknij aby powiększyć

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji – możliwość wyjazdu w parze

Opis stanowiska:
- pakowanie warzyw i owoców
- produkcja sosów i kiełbasek
- praca przy mięsie
- pielęgnacja kwiatów w szklarni
- zbiory pomidorów
Wymagania:
- motywacja do pracy
- zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy
- prawo jazdy kat.B mile widziane
- znajomość języka angielskiego wymagana

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin)
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora
- codzienne dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania
- MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARZE

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10. Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824 lub 17 222 7137
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencję Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

lokalizacja: Ropczyce, Żagań i Żary
e-mail: biuro@europersonnel.pl
telefon: 172227137
Ogłoszenie przeczytano 598 razy. Data wygaśnięcia: 20.10.2018

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »