Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (1)

SPRZEDAM, KUPIĘ (63)

MOTORYZACJA (36)

OGLOSZENIA DROBNE (15)

TOWARZYSKIE (4)

FIRMY I USŁUGI (214)

PRACA (56)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 24.09.2018 w kategorii PRACA / praca za granicą

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI NIEMCY

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI NIEMCY - ilustracja ogłoszenia nr 266546 kliknij aby powiększyć

Założona w 1995 roku Firma G & P – Trans Dienstleistungsgesellschaft mbH z siedzibą w Crimmitschau poszukuje kierowcy ciężarówki.
Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio w firmie bez pośrednictwa agencji pracy
- pracę w systemie 2/1
- umowę na czas nieokreślony zawartą z firmą G & P – Trans Dienstleistungsgesellschaft mbH
- wsparcie pracownika mówiącego po polsku ( zarówno w chwili zatrudnienia jak i podczas pracy )

Zakres obowiązków:

- transport artykułów spożywczych, mrożonek itp. w trasach po Niemczech

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku kierowcy (ciągnik siodłowy z naczepą typu chłodnia)
- prawo jazdy kategorii C + E
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres: tobis@gp-trans.de

Prosimy o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świadectw pracy, dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.”

lokalizacja: cała Polska
Ogłoszenie przeczytano 1228 razy. Data wygaśnięcia: 23.11.2018
 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »