Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (5)

SPRZEDAM, KUPIĘ (55)

MOTORYZACJA (8)

OGLOSZENIA DROBNE (10)

TOWARZYSKIE (21)

FIRMY I USŁUGI (137)

PRACA (38)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 14.02.2020 w kategorii PRACA / praca za granicą

pracownik magazynu

Pracownik magazynu (m / k / d)

Bądź o krok do przodu! Szukamy Ciebie jako pracownika magazynu (m / k / d) do długoterminowego zlecenia z najlepszą szansą przejęcia u naszego znanego klienta w Berlinie i Cottbus.

To są twoje zadania
• Pakowanie, przygotowanie do wysyłki i etykietowanie
• Proste księgowanie towarów w systemie informatycznym
• Zbieranie towarów
• Sortowanie i liczenie pracy
• Załadunek i rozładunek ciężarówek

Życzymy tego od ciebie
• Idealnie, pierwsze doświadczenie w obszarze magazynu
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Niezależny i sumienny sposób pracy

Oferujemy Ci to
• Nieograniczony stosunek pracy
• Atrakcyjny i bezpieczny dochód
• Szerokie przygotowanie i osobiste wsparcie na początku pracy
• Duża sieć istniejących od dawna klientów, a także wiele różnych opcji aplikacji z doskonałymi możliwościami przejęcia
• Kompetentny zespół, który wspiera Cię we wszystkich sprawach
• Higiena osobista i zawsze otwarte ucho w naszym biurze

Miejsce pracy Cottbus , Berlin

Czy chciałbyś pomóc? Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Śmiało i bądź na szczycie! wysli szybko twoj CV na adres Hoepfner@ahead-personal.com

lokalizacja: Zary, Żagań i Żary
e-mail: Hoepfner@ahead-personal.com
telefon: 015754514319
komunikator: Inny: 001
strona WWW: http://Cottbus@ahead-person...
Ogłoszenie przeczytano 199 razy. Data wygaśnięcia: 15.03.2020

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »