Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (6)

SPRZEDAM, KUPIĘ (91)

MOTORYZACJA (12)

OGLOSZENIA DROBNE (15)

TOWARZYSKIE (6)

FIRMY I USŁUGI (295)

PRACA (55)


Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:


Zamieszczono 21.11.2019 w kategorii SPRZEDAM, KUPIĘ / sprzedam inne

Zespół Aspergera - dowiedz się na EduKsiegarnia.pl

Zespół Aspergera - dowiedz się na EduKsiegarnia.pl - ilustracja ogłoszenia nr 270588 kliknij aby powiększyć Zespół Aspergera - dowiedz się na EduKsiegarnia.pl - ilustracja ogłoszenia nr 270588 kliknij aby powiększyć

Potrzebne Ci są profesjonalne pomoce naukowe przydatne w pracy z dzieckiem? O ile tak, księgarnia edukacyjna EduKsiegarnia.pl to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim książki pedagogiczne - dedykowane rodzicom, pracownikom oświaty, pedagogom oraz innym zaangażowanym w edukację. Ponadto proponujemy atrakcyjne pomoce naukowe, bogaty wybór multimediów, zabawki edukacyjne dla dzieci, nowoczesne pomoce logopedyczne (odszukasz w nich różnorodne ćwiczenia logopedyczne dla dzieci), materiały, które wspierają czytanie ze zrozumieniem, a także bajki terapeutyczne oraz znacznie więcej. Oferujemy także fachowe doradztwo oraz szybką przesyłkę towarów pod adres, który wskażesz. Zaznajom się z detalami oferty i dokonaj zakupu już dzisiaj!

lokalizacja: cała Polska
e-mail: ksiegarnia.edu@o2.pl
telefon: (22) 666 2002
strona WWW: http://www.eduksiegarnia.pl...
Ogłoszenie przeczytano 294 razy. Data wygaśnięcia: 21.12.2019

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO! 

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »