Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (2)

SPRZEDAM, KUPIĘ (80)

MOTORYZACJA (0)

OGLOSZENIA DROBNE (17)

TOWARZYSKIE (26)

FIRMY I USŁUGI (122)

PRACA (18)


Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:


Zamieszczono 29.06.2020 w kategorii FIRMY I USŁUGI / handel, współpraca

Bezpośredni importer z Chin

ChinaGo to doświadczona, specjalistyczna marka z Krakowa, która od wielu lat współdziała z przedsiębiorstwami na internacjonalnym rynku. Własną ofertę kieruje do wszystkich zaciekawionych potencjalną współpracą z Chinami. Nadrzędnym obszarem jej działania jest nawiązywanie kontaktów pomiędzy jednostkami z Polski (oraz innych krajów) a gospodarczym olbrzymem. Wieloletnie doświadczenie połączone z znakomicie opanowanym językiem oraz kulturą Państwa Środka sprawia, iż stanowi spoiwo pomiędzy przyszłymi partnerami handlowymi. ChinaGo.pl pomaga zaaranżować eksport i import towarów do Chin, pośredniczy również w wysyłce kurierskiej - na https://ChinaGo.pl/ wolno odnaleźć więcej wiadomości w tym zakresie.
Z zaangażowaniem realizuje również projekty poboczne, sprzyjając pomocą na dowolnym ich etapie. W swojej ogromnej ofercie posiada również analizę możliwości kooperacji z Państwem Środka, to naturalnie dzięki jakiej w nieskomplikowany sposób wolno określić szanse podboju tamtejszego rynku. ChinaGo funkcjonuje na terenie całej Polski, oferując usługi na wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu przez witrynę.

lokalizacja: cała Polska
strona WWW: https://chinago.pl/
Ogłoszenie przeczytano 224 razy. Data wygaśnięcia: 29.07.2020
 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO! 

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »