Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (6)

SPRZEDAM, KUPIĘ (86)

MOTORYZACJA (10)

OGLOSZENIA DROBNE (14)

TOWARZYSKIE (7)

FIRMY I USŁUGI (303)

PRACA (51)

Zamieszczono 21.11.2019 w kategorii FIRMY I USŁUGI / inne usługi

Profesjonalne Sprzątanie

Porządkowanie to czynność, jakiej większa część ludzi nie uwielbia, jednak niestety bez porządkowania swojego mieszkania lub biura, błyskawicznie utonęlibyśmy w pyłkach, kurzu oraz bałaganie. Higiena wnętrza domu jest istotna nie tylko w mieszkaniu, jest też znacząca w biurze - wpływa na solidne samopoczucie i ogólną funkcjonalność w danym wnętrzu. Właśnie dlatego jeśli dla Ciebie sprzątanie to istna katorga, rekomendujemy naszą klarowną jednostkę gospodarczą. Oferujemy sprzątanie Warszawa - zajmiemy się kompleksowym sprzątnięciem w mieszkaniu, biurze oraz każdym innym wnętrzu.
Rozporządzamy fachowym zespołem sprzątaczek, które gruntownie wiedzą, w jaki sposób sprzątać efektywnie i efektownie. Zarządzamy sprzętem, bezpiecznymi środkami chemicznymi oraz chęciami - sprzątamy, tak jak chcielibyśmy posprzątać w swoim domu. Profesjonalne sprzątanie - to możemy zapewnić każdemu, kto zgłosi się do nas z ochotą podjęcia współpracy. Pomagamy przedsiębiorstwom oraz Kontrahentom prywatnym, sprzątając mieszkania, domy, biura oraz wszelkiego typu gabinety czy inne pomieszczenia użytkowe - usługi jednorazowe i stała kooperacja.

lokalizacja: Warszawa, cała Polska
e-mail: magic.clean@interia.pl
telefon: 508012031
strona WWW: http://magicclean.pl
Ogłoszenie przeczytano 285 razy. Data wygaśnięcia: 21.12.2019

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO! 

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »