Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (6)

SPRZEDAM, KUPIĘ (80)

MOTORYZACJA (4)

OGLOSZENIA DROBNE (18)

TOWARZYSKIE (16)

FIRMY I USŁUGI (176)

PRACA (43)

Zamieszczono 03.01.2020 w kategorii PRACA / praca za granicą

Praca w Niemczech dla elektryka

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Übach-Palenberg
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
-utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego,
-nadzór nad montażem i uruchamianiem elektrotechnicznych instalacji energetycznych i technologicznych,
-konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń elektrycznych,
-realizowanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Dołącz do nas, jeśli masz:

-min. średnie wykształcenie techniczne,
-doświadczenie i wiedza z zakresu działania i napraw instalacji elektrycznych oraz z -zakresu przeglądów, konserwacji i remontów maszyn oraz urządzeń,
-znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
-doświadczenie ze sterowaniem SPS,
-wiedza w zakresie instalacji rozdzielnic niskiego i wysokiego napięcia,
-samodzielność w działaniu.

Czeka na Ciebie:

-zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
-indywidualne szkolenia i możliwości rozwoju,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-opieka zdrowotna w miejscu pracy,
-gwarantowane 38 h pracy w tygodniu.

Wyślij do nas swoje CV na adres
praca@hr-xp.com
z dopiskiem:

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) oświadczam,
że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę
HR Xperience Poland sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.
Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

lokalizacja: cała Europa
e-mail: praca@hr-xp.com
telefon: 91 852 17 41
Ogłoszenie przeczytano 427 razy. Data wygaśnięcia: 02.02.2020

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »