Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (3)

SPRZEDAM, KUPIĘ (72)

MOTORYZACJA (4)

OGLOSZENIA DROBNE (14)

TOWARZYSKIE (41)

FIRMY I USŁUGI (117)

PRACA (43)

Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Zamieszczono 11.09.2020 w kategorii PRACA / praca za granicą

Niemcy - Lakiernik samochodowy - mieszkanie zapewnione!

Niemcy - Lakiernik samochodowy - mieszkanie zapewnione! - ilustracja ogłoszenia nr 272975 kliknij aby powiększyć

Firma HR Navigator obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Niemcy, Marktoberdorf
WYMAGANIA:
-posiadane doświadczenie - lakiernik
-zdolność do precyzyjnego lakierowania
-mile widziane: wykształcenie kierunkowe jako lakiernik samochodowy
-mile widziane: język niemiecki komunikatywny oraz własny samochód.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-lakierowanie elementów i całych pojazdów - samodzielnie
-szpachlowanie, szlifowanie,
-przygotowywanie powierzchni do lakierowania
-malowanie farbami gruntowymi i wodnymi.

OFERUJEMY:
-Stawka: 13 € brutto/h ( miesiąc pracy ~ 1680 €)
-Stawka: 14 € brutto/h (2-5 miesięcy pracy)
-Stawka: 15 € brutto/h (od 6 miesiąca)
-Umowa o pracę tymczasową
-Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
-Nadgodziny są możliwe,
-Darmowe zakwaterowanie.
CV proszę przesyłać wraz ze zdjęciem.

KONTAKT:
1. telefon: +48 571 322 116 +48 571 322 118 +48 515 909 950, +48 572 505 720
2. mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

lokalizacja: cała Europa
e-mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
telefon: +48 571 322 116
strona WWW: http://hrnavigator.com.pl/
Ogłoszenie przeczytano 428 razy. Data wygaśnięcia: 11.10.2020

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO!

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »