Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (2)

SPRZEDAM, KUPIĘ (90)

MOTORYZACJA (1)

OGLOSZENIA DROBNE (14)

TOWARZYSKIE (23)

FIRMY I USŁUGI (124)

PRACA (16)


Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:


Zamieszczono 07.07.2020 w kategorii SPRZEDAM, KUPIĘ / sprzęt audio, instrumenty

Darbuki? Sprawdź na Drumcenter.pl

Darbuki? Sprawdź na Drumcenter.pl - ilustracja ogłoszenia nr 272424 kliknij aby powiększyć Darbuki? Sprawdź na Drumcenter.pl - ilustracja ogłoszenia nr 272424 kliknij aby powiększyć

”Drumcenter” to najwcześniej powstały salon muzyczny handlujący wyłącznie perkusjami, perkusjonaliami i akcesoriami perkusyjnymi. Takie podejście umożliwia wyspecjalizowanie się w temacie instrumentów perkusyjnych, co za tym idzie świadczenie usług na najwyższym poziomie.
W ofercie znaleźć można między innymi: talerze, zestawy perkusyjne, perkusje elektroniczne, perkusyjny hardware, naciągi, pałeczki, oraz inne instrumenty perkusyjne topowych firm, jak: Ludwig, Pearl, Tama, Alchemy, Paiste, Stagg czy DW Drums.
Salon muzyczny prowadzi sprzedaż on-line, dlatego też cały dostępny asortyment (z opisami i zdjęciami) zobaczyć i zakupić można w serwisie DrumCenter.pl

lokalizacja: cała Polska
strona WWW: https://drumcenter.pl/pl/me...
Ogłoszenie przeczytano 118 razy. Data wygaśnięcia: 06.08.2020
 WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE DODATKOWO, ZA DARMO! 

Jak to zrobić? To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »