Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (2)

SPRZEDAM, KUPIĘ (80)

MOTORYZACJA (0)

OGLOSZENIA DROBNE (17)

TOWARZYSKIE (26)

FIRMY I USŁUGI (122)

PRACA (18)

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Korzystając z serwisu Zary-Zagan.pl akceptują Państwo wszystkie poniższe zasady zawarte w Polityce Prywatności, której treść znajduje się w dokumencie HTML pod adresem http://www.Zary-Zagan.pl/polityka_prywatnosci.php.

Użytkownicy serwisu Zary-Zagan.pl, przesyłając za pośrednictwem stron serwisu ogłoszenia, pytania, komentarze i inne treści tekstowe i graficzne, udostępniają swoje dane osobowe pozwalające na określenie ich tożsamości takie jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i inne. Dane te opublikowane będą w określonym czasie na łamach serwisu Zary-Zagan.pl tylko za akceptacją użytkownika przesyłającego dane, który tą akceptację wyraża publikując swoje ogłoszenie w serwisie.

Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratorów serwisu Zary-Zagan.pl dla potrzeb publikacji ogłoszenia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883).

Administratorzy i Moderatorzy serwisu Zary-Zagan.pl nie udostępniają osobom trzecim danych przekazywanych przez Użytkowników serwisu.

Właściciele serwisu Zary-Zagan.pl zastrzegają sobie prawo do wysyłania bez zapowiedzi wiadomości poprzez pocztę e-mail osobom, których dane kontaktowe zostały przesłane za pomocą któregokolwiek z formularzy zawartych w serwisie.

Niektóre obszary serwisu Reozglos.net mogą wykorzystywać technologię cookies. Warunkiem działania cookies i tym samym poprawnego działania całego serwisu jest ich akceptacja przez przeglądarkę.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące warunków korzystania z serwisu i ochrony prywatności jego użytkowników można przesyłać na adres: kontakt@zary-zagan.pl

Właściciele i Administratorzy serwisu Zary-Zagan.pl zastrzegają sobie prawo do wprowadzania niezapowiadanych zmian w treści niniejszego tekstu - Polityki Prywatności serwisu.