Polskie firmy wreszcie dobrze zaprezentowane
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (2)

SPRZEDAM, KUPIĘ (77)

MOTORYZACJA (4)

OGLOSZENIA DROBNE (15)

TOWARZYSKIE (25)

FIRMY I USŁUGI (125)

PRACA (44)

REKLAMA W SERWISIE Zary-Zagan.pl

Portal ogłoszeniowy Zary-Zagan.pl jest serwisem intensywnie rozwijanym i promowanym. Naszym zamiarem jest doprowadzenie serwisu Zary-Zagan.pl do pozycji realnego konkurenta dla innych "słynnych" serwisów ogłoszeniowych w regionie. Jesteśmy już bardzo blisko realizacji tego planu. W miarę rozwoju strony, wprowadzamy i zamierzamy wprowadzać wiele przydatnych i użytecznych funkcji, ułatwiających i uprzyjemniających korzystanie z serwisu.REKLAMA W SERWISIE ZARY-ZAGAN.PL:

Na chwilę obecną proponujemy następujące formy reklamowe:

 • Button w kolumnie reklamowej
  Grafika (jpg, gif, png) lub animacja (gif, swf) o rozmiarach nieprzekraczających 120x120 pikseli. Obiekt ten będzie umieszczony w kolumnie reklamowej, wyświetlanej na wszystkich stronach serwisu.

  Cena za 30 dni emisji : 19zł
  Cena za 180 dni emisji : 95zł (jeden miesiąc gratis!)


 • Banner na stronie głównej, nad listą kategorii
  Grafika (jpg, gif, png) lub animacja (gif, swf) o rozmiarach nieprzekraczających 468x60 pikseli. Obiekt ten będzie umieszczony na stronie głównej serwisu, nad listą kategorii (pod wyszukiwarką).

  Cena za 30 dni emisji: 32zł
  Cena za 180 dni emisji: 159zł (jeden miesiąc gratis!)


 • Banner na stronie głównej, pod listą kategorii
  Grafika (jpg, gif, png) lub animacja (gif, swf) o rozmiarach nieprzekraczających 468x60 pikseli. Obiekt ten będzie umieszczony na stronie głównej serwisu, pod listą kategorii (nad ogłoszeniami promowanymi).

  Cena za 30 dni emisji: 28zł
  Cena za 180 dni emisji: 139zł (jeden miesiąc gratis!)


 • Kolorowy Link w boksie "Partnerzy" (w kolumnie reklamowej)
  Pogrubiony link tekstowy o wybranym kolorze, umieszczony w boksie "Partnerzy". Długość wyświetlanego tekstu jednego linka nie może być dłuższa niż 25 znaków. Link jest wyświetlany na wszystkich stronach serwisu.

  Cena za 30 dni emisji : 5zł
  Cena za 180 dni emisji : 24zł (jeden miesiąc gratis!)


W Przypadku zainteresowania reklamą w naszym serwisie, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@zary-zagan.pl.


Administratorzy i właściciele serwisu Zary-zagan.pl nie współpracują i nie będą współpracować w żadnym zakresie z żadnymi partnerami reklamującymi lub/i polecającymi witryny i materiały erotyczne, pornograficzne, naruszające wolność osobistą, rasową, wyznaniową oraz ogólnie przyjęte zasady stanowione prawem i dobrymi obyczajami.

Link tekstowy Zary-Zagan.pl:

Ogłoszenia Żary, ogłoszenia Żagań